Sport zprávy

Co se děje ve světě sportu

WITTE Beach Cup pro základní a střední školy za dveřmi

Napsal admin • Zář 1st, 2010 • Rubrika: Volejbal


I v letošním roce se na chodovských kurtech pro plážových volejbal turnaj WITTE Beach Cup určený základním a středním školám v Karlovarském kraji. Prvního ročníku v roce 2010 se zúčastnilo 25 družstev z 9 škol. Přihlášky mohou studentské týmy zasílat do 07.06.2010 do 14:00 hod.na níže uvedené kontakty.

„Myšlenka turnaje, který umožní školní mládeži vyzkoušet si ryze přímořský sport na sedmi „plážích“ v Chodově, se zrodila v loňském roce. Plážový volejbal si ovšem svoje pevné místo v Chodově a Karlovarském kraji buduje již od roku 1996. To, že trenéři a organizátoři z BVC Chodov svoji práci dělají dobře, dokazují nejen akce pro školáky pod patronací WITTE Automotive v Nejdku, ale také přidělení mistrovství ČR žákyň a juniorek a především turnaje série A žen v plážovém volejbalu. Svěřenkyně BVC Chodov mohou jít všem zájemcům o tento sport příkladem. Jsou navíc velmi úspěšné v celorepublikových soutěžích, kde postoupily mezi 13 nejlepších družstev v Přeborech ČR,“ říká Mgr. Martina Poštová, tisková mluvčí nejdeckého výrobce zamykacích systémů a klik.

Sraz účastníků je v 8,30 hodin v areálu „Za Spartakem“ v Chodově. Rozhodcovský hvizd odstartuje první utkání v 9,15 hodin a na finálový zápas zveme všechny diváky i z řad rodičů po 14 hodině. Slavnostní vyhlášení vítězů je připraveno na 15 hodinu.

Kontakt:
Jiří Tureček, jiri.turecek@bvc-chodov.cz
www.bvc-chodov.cz

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.