Sport zprávy

Co se děje ve světě sportu

Sraz lehokol – vrchol cyklistické sezony

Napsal admin • Zář 1st, 2010 • Rubrika: Cyklistika


(Uherský Brod, 15. 7. 2010) – Český výrobce lehokol Azub Bike letos oslaví 10 let své existence a vy můžete být u toho. Společnost se totiž rozhodla uspořádat mezinárodní sraz lehokol v Uherském Brodě s bohatým doprovodným programem. Takže zalehnout a vyrážíme!

Ať už jste z Chebu, Berlína nebo Bratislavy, nezapomeňte si do diáře poznamenat datum důležité pro všechny příznivce lehokol 9. – 12. září. V těchto dnech proběhne mezinárodní setkání lehokolistů v Uherském Brodě. Očekává se účast až 200 majitelů lehokol z celého světa, vítáni jsou samozřejmě také lidé na klasických kolech či skládačkách. Součástí srazu budou cyklistické vyjížďky po okolí, návštěvy míst výskytu prvních obyvatel Moravy i kulturně-historických památek Zlínského kraje.

Nebude chybět ani možnost ochutnávky místních vinařských produktů na Slováckých slavnostech vína, soutěživí abstinenti se zase mohou těšit na řadu zajímavých závodů. Páteční noc pak ozáří hudebně-světelná cyklovyjížďka „Friday Night Sound and Light Ride“.

Pro účastníky srazu bude připraveno ubytování v kempech, chatkách či hotelech a za 160 Kč si budete moci zakoupit tričko, které vás pasuje na právoplatného člena lehokolistické komunity. Teď už jen namazat řetězy a zadat vaší cyklistické GPS správný směr – Uherský Brod.

Více na www.setkani-lehokol.cz

O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.