Sport zprávy

Co se děje ve světě sportu

Skvělé sportovní výkony

Napsal admin • Zář 1st, 2010 • Rubrika: Sport


Skvělé sportovní výkony Nezapomenutelný sportovní a kulturní zážitek měli hosté krasobruslařské show, kterou uspořádala společnost Auxilia on ice v prostorách konventy Milosrdných bratří. Tento historický objekt svoji atmosférou podpořil hluboký zážitek ze sportovních výkonů mistrů v tomto náročném sportu. Polymerová skládačka dokázala během několika chvil připravit podmínky pro opravdu špičkové krasobruslení.

Tisková zpráva

Brno:

Skvělé sportovní výkony

Nezapomenutelný sportovní a kulturní zážitek měli hosté krasobruslařské show, kterou uspořádala společnost Auxilia on ice v prostorách konventy Milosrdných bratří.

Tento historický objekt svoji atmosférou podpořil hluboký zážitek ze sportovních výkonů mistrů v tomto náročném sportu. Polymerová skládačka dokázala během několika chvil připravit podmínky pro opravdu špičkové krasobruslení.

Produkce se opět ujal trojnásobný mistr světa René Novotný. Jeho pozvání přijali a my měli tu možnost vidět výkony, např. česko-japonské sportovní dvojice Karela Štefla a Emi Chihara. Pobavil nás báječný komik na vysokých bruslích Hynek Holeček. Hvězdami , ale nejjasnějšími byli naši brněnští olympionici z Vancouveru taneční pár David Vincour a Kamila Hájková. Do říše pohádek nás na chvilku přivedly budoucí naděje z krasobruslení z oddílu VSK Technika Brno.

„V minulosti jsme realizovali již řadu akcí, zejména úspěšnou byla spolupráce s s Jevgenijem Pljuščenkem v rámci vítězného hudebně-krasobruslařského vystoupení na Eurovision Song Contest 2008 v Bělehradě. Díky spojovacímu systému umělého ledu EZ-Glide 350 založeném na principu skládání typu puzzle, dokážeme položit kluziště na jakémkoli rovném povrchu během několika minut a stejně rychle plochu také rozložit.“ říká nám Tomáš Blažek obchodní manager společnosti Auxilia on ice.

Doufejme, že takových akcí bude více. Kdo ví zda-li by nebylo víc Vernerů, Březinů, Hašků a Hubáčků, kdyby tyto nové technologie, jako je umělá ledová plocha, byla součástí každé školní tělocvičny a sportoviště.

Zhodnocení: skvělá akce děkuji za nádherný podvečer.

Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.