Sport zprávy

Co se děje ve světě sportu

Krajské přebory v plážovém volejbalu na prahu 2.kola

Napsal admin • Zář 1st, 2010 • Rubrika: Volejbal


Tuto sobotu a neděli se v Chodově uskuteční druhý ze série turnajů „S Poštovní spořitelnou do finále“. O prvním májovém víkendu budou výborné výsledky z prvního kola obhajovat chodovské plážové volejbalistky, volejbalisté a mixy. Na sedmi pískových kurtech areálu pod patronací WITTE Automotive se mezi staršími soupeřkami představí také žákyně BVC Chodov, velmi úspěšné v jarním části šestkové sezóny. Přihlásit se mohou registrované i neregistrované hráčské dvojice, a to v sobotu v kategorii mixů a v neděli v kategorii žen a mužů, a to vždy od 8:00 do 9:00 hodin v místě konání. Utkání začínají od 10:00 hodin.

„Mnozí si řeknou, proč holky (žákyně) nasazujeme mezi starší ročníky. Tohle „postaršení“ je pro ně dobrou prověrkou před mistrovstvím republiky jejich věkové kategorie a mistrovství ČR juniorek do 18 let. Obě akce pořádáme na přelomu června a července právě v Chodově. A holky se určitě chtějí na domácím písku a před domácími diváky vytáhnout. Před tím absolvují ještě květnové přípravné soustředění v Itálii a především finále Přeboru ČR v šestkách o tomto víkendu,“ vysvětluje hlavní trenér a prezident klubu Jiří Tureček.

Sportoviště „Za Spartakem“, která nabízejí kurty na plážový volejbal, hřiště na malou kopanou, minigolf nebo okruh pro inline bruslaře, jsou otevřena pro širokou veřejnost od jara do podzimu. Klub nabízí možnost rezervace telefonicky nebo emailem. Více na www.bvc-chodov.cz. „Na poslední chvíli“

Hlavním partnerem nadějných malých volejbalistů zůstává společnost WITTE Automotive, jejíž mottem je podpora mladých sportovců v Nejdku, Karlovarském kraji i na národní úrovni.

Dalšími partnery jsou: Město Chodov, Karlovarský kraj, firmy Chotes a Vodárny a kanalizace Karlovy Vary.

Více informací naleznete na www.bvc-chodov.cz.

Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.