Sport zprávy

Co se děje ve světě sportu

All4walk, aneb jak udělat z cesty do práce kondiční cvičení a neztratit styl!

Napsal admin • Zář 1st, 2010 • Rubrika: Cvičení


Vem hůlky a běž! To je motto programu městské chůze All4Walk, který přináší nový pohled na chůzi s hůlkami. Chůze je nejpřirozenější pohyb člověka, během kterého jsou však namáhány pouze dolní partie těla. Pokud přidáte hůlky a přirozeně je zapojíte do své chůze začnete namáhat i horní polovinu těla a spalovat až o 40% více kalorií!

Chození s hůlkami neboli Nordic Walking bylo doposud spojováno pouze s horskou turistikou a sportovním oblečením. Není ale škoda dobrovolně se vzdát možnosti až několikanásobného spálení kalorií během procházky po městě nebo na cestě do práce? Hůlky z programu All4Walk můžete přizpůsobit svému osobitém stylu pomocí nápaditých nálepek, které z nich udělají originální módní doplněk. Stačí jen zvolit barvu a potisk, který se vám aktuálně líbí a nový módní kousek je na světě. Pokud svůj názor změníte, stačí jen objednat jinou nálepku a hůlky přizpůsobit momentální náladě nebo módnímu trendu.

Na chůzi s hůlkami nepotřebujete žádné dlouhé návody nebo instruktážní kurzy. Prostě vemte hůlky do rukou a postupně je zapojujte do své chůze. Na www.all4walk.cz najdete všechny potřebné informace a pomůcky včetně designových nálepek, které dodají vaší chůzi osobitý styl!

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.